מתן הוא קודם כל אדם שניתן לסמוך עליו, מקצוען, קפדן על כל פרט, אכפתניק וסומכת עליו בכל עסקה שיש צורך בשמאי או בהערכת נזקים בגלל ליקויי בניה. 

אורית פפר
         

 מתן השמאי הצדיק. שירות טוב יעיל ומהיר. תודה רבה על הזמינות והמענה בכל שעה. 

יוסי דרי
         

 מקצועי אמין ואיש שירות נהדר ממליצה בחום 

Julie Dodo
         

 אם אתם מחפשים שמאות יסודית ומקצועית עם הסתכלות על כלל הגורמים וייעוץ לפעולה, הגעתם למקום הנכון. מתן איש ישר ומכיר את עולם הנדלן והמקרקעין בפירוט רב. מומלץ בחום. 

איתי בונדי
         

 שירות יסוד,אמין וזריז גישה טובה 

ליאור מיינפלד
         

 מתן, אני חייב לציין שהתרשמתי ממש לטובה מהבקיאות שלך בפסיקה ובפן המשפטי.. יש הרבה מומחים שמבינים טוב בתחום שלהם, אבל קשה לי לדבר איתם על החוק והפסיקה, ולא תמיד הם מבינים נקודות שרלוונטיות לדוחות שלהם ולהליכים הספציפים.. אין ספק שההבנה שלך בתחום המשפטי, שכנראה כוללת התעדכנות בפסיקה מתחדשת, מועילה מאוד למקצוע שלך ואשמח להיעזר בשירותים שלך 

יעקב עו"ד

 לקחנו את שירותיו של מתן להערכת שווי נכס, קיבלנו דוח מקצועי וייסודי אשר משקף את ערכו האמיתי . הדוח סופק לפי לוחות הזמנים שסוכמו עם מתן. חשוב לציין שמעבר לפן המקצועי מדובר באדם נעים הליכות. מומלץ בחום. 

Moshe Hanan
         

 מתן חדד, איש מקצוע מהשורה הראשונה! הזמנו אותו לעבודת שמאות וזכינו לראות עבודה מקצועית, בזמן קצר ובמסירות מדהימה מבנאדם מדהים! מעבר לעבודה המקצועית, למדתי ממך המון על התהליכים בעולם הנדל״ן מתוך יסודיות וידע אינסופי במקצוע! ממליץ בחום! תודה רבה מתן! 

אבי כספי
         

 מתן ‏חדד איש ישר ונאמן וצדיק שתצליח ‏בכל דרכיך ‏עבודה ‏יפה ‏מכל הלב הטוב תודה רבה 

Malkiel Itshakov
         

 מתן איש ישר הגון ומקצועי, נתן שירות מהיר ואדיב, נתן תשובות לכל השאלות בסבלנות וחיוך. ממליץ בחום! 

Ben Ami Zilber
         

 ממליצה מאוד על מתן חדד. מקצועי ושירותי. הוזיל לנו את היטל ההשבחה ב 75%! למתן הגענו במקרה בעקבות פרסום בפייסבוק. תחילה חששנו לערער, אך לבסוף, תודות להערכתו הזהירה והמקצועית של מתן, החלטנו להגיש ערעור. בסופו של יום המהלך השתלם לנו מאוד ואנו שמחים בתוצאות (: 

מיכל שבת